HAKKIMIZDA  
Ükemizde 90' li yillarin sonlarina dogru hiz ve önem kazanan fuarcilik sektörü beraberinde uluslararasi nitelikte fuar alanlarinin insa edilmesine ve fuar dekorasyon sektörünün ortaya çikmasina sebep olmustur. Fuar standi bir firmanin kurumsal kimligi açisindan büyük önem arz etmekte ve bir anlamda firmanin vitrini özelligini tasimaktadir. Bu bilinçle 2001 yilinda kurulmus olan Kurumsal Tanitim Fuar Hizmetleri henüz ortaya çikan bu sektörün ilk firmalarindan biri olarak yeniliklere öncülük etmistir. Yurt içinde düzenlenen sektörel fuarlarin tamaminda hizmet verebilecek kapasite ve yeterlilikte olan Kurumsal Tanitim Fuar Hizmetleri, katilimci firmalarin farkli ihtiyaçlarina farkli tür stand malzemeleri kullanarak cevap verebilmektedir. Gerek ekonomik ve modüler, gerekse mimari zenginlige sahip ahsap boyama türünde standlar üretebilmekte ve konusunda ihtisaslasmis personeli sayesinde süratle imalat ve montaj yapabilmektedir.

Iyi bilinmelidir ki basarili bir stand her seyden evvel katilimci firmayi iyi tanimakla baslar. Fuar katilimcisinin sektördeki yerini, fuardan beklentilerini ve hedeflerini belirledikten sonra bu kriterlerde bir standin tasarimina geçilir. Istenen tasarim ortaya çikincaya dek katilimci firma ile yakin temas halinde çalisilir. Yapilan tasarima uygun malzeme seçimi ve tedariginin ardindan imalat safhasi baslar. Hassas biçimde malzeme isleyen makinalar ve deneyimli personel yardimi ile gerçeklesen imalatin her asamasi gerekli kontrollerden geçirilmekte ve denetlenmektedir. Fuar alanina sevkiyat ve montaj asamasi, imalati gerçeklestiren personel tarafindan titizlikle ve süratle yapilir. Fuar sahasinda yapilan çalismalar, sirasi ile zemin montajindan baslayarak, tasiyicilarin insa edilmesi, raf, vitrin ve tavan uygulamalari, alçi ve boya tatbiki, elektrik tesisati ve aydinlatma gibi faaliyetlerle devam eder, dijital baski ve logo çalismalari ile son bulur. Standin profesyonel temizlik sirketince temizlenmesi ve fuar esnasinda ihtiyaç duyulacak masa, sandalye, buzdolabi, su isiticisi ve bunun gibi mini mutfak malzemelerinin tedarik edilerek standa konulmasi standart hizmetler arasindadir. Kurumsal Tanitim Fuar Hizmetleri tüm bu süreçlerin sonunda çalismalari tamamlamis olarak katilimci firmaya anahtar teslimi hizmet sunar.

Fuar açilis saati geldiginde bazen size teslim edilen stand beklentilerden ve bir markanin kurumsal kimligini yansitacak kaliteden çok uzak olabilmektedir. Çogunlukla telafi edilemeyen bu hatalar nedeni ile katilimci firmalar hakli olarak dekorasyonu gerçeklestiren ekibin güvenilir ve tecrübeli olmasini çok önemsemektedir. Kurumsal Tanitim Fuar Hizmetleri kendi sektöründe güven ve tecrübe bakimindan çok parlak bir pozisyon edinmistir.

Kurumsal Tanitim Fuar hizmetleri kaliteli ve özverili çalismalari sayesinde her sektörden genis bir müsteri kitlesine sahip olmustur. Tamamen fuar dekorasyonu alaninda ihtisaslasan ve fuar realitelerini iyi bilen Kurumsal Tanitim Fuar hizmetleri ekibi, fuar dekorasyonu konusunda çagin ihtiyaçlarina uygun yenilik ve dönüsümlere cesaretle öncülük etmektedir.